ГОЛОВНА
Штатив для телефону / фотоапарата Tripod 3120 Black
Код: 72335
ЦветЧерный
Тип подключенияБез подключения к телефону
Подкатегория товаровШтатив
МатериалМеталл
Категория товараМоноподы для селфи
299.00 грн

Штатив для телефону / фотоапарата Tripod 3120 виготовлений з алюмінієвого сплаву, завдяки якому штатив стійкий, міцний і стабільний. Для кожного фотографа штатив для фотокамери є важливою частиною обладнання. Завдяки цьому аксесуару, Ви можете в повному обсязі фотографувати різкі зображення без переміщення при довгих витримках. Крім того, Ви можете зробити автопортрети, а також встановити камеру в будь-якому місці, не піддаючи фотообладнання до непотрібних механічних пошкоджень.

Tripod 3120 має три спеціальні рівня, які легко дозволяють в точності налаштувати відповідний рівень і кут штатива, завдяки чому процес зйомки буде правильним по відношенню до рівня землі.

3D голова дозволяє обертати камеру в трьох вимірах. Для регулювання голови передбачена спеціальна ручка. Завдяки спеціальним замкам, штатив можна поставити в будь-яких умовах, навіть на дуже невеликій площі

Висота регулюється за допомогою складаний рукоятки. Вбудований бульбашковий рівень допоможе точно налаштувати камеру в потрібному положенні.

Чи не ковзаючі гумові накладки на ніжках можуть обертатися, а при необхідності зніматися для більш стійкого положення штатива, наприклад на землі.

особливості:

Матеріал: алюмінієвий сплав

Максимальна робоча висота: 104 см

Мінімальна робоча висота: 35 см

Висота в складеному вигляд

© Сервіс - Магазин «nora-service-market.com.ua» 2005–2021

Розробник kalensky-agency