ГОЛОВНА
Електронний 1-о осьової стабілізатор для смартфона Wewow Fancy Pink
Код: 76665
ЦветРозовый
Тип подключенияБез подключения к телефону
Подкатегория товаровСтедикам/стабилизатор
МатериалПластик
Категория товараМоноподы для селфи
1 990.00 грн

Складаний 3-х осьовий стабілізатор для мобільних телефонів, який легко поміщається в кишеню і має повний функціонал перевершує конкурентів.


Основні особливості:

Складна конструкція, портативність, швидкість кріплення і балансування, наявність бездротової зарядки, а також можливість підзарядки за допомогою зарядного кабелю USB, робоче навантаження до 310 г, вхід для зовнішнього мікрофона, перемикання режимів за допомогою хард кнопок на ручці, управління зумом і фокусом.

Складаний і по-справжньому портативний

Wewow Fancy - це супер портативний 3-осьовий стедікам з унікальною складною конструкцією. Більше половини розміру менше в складеному стані, щоб зробити ваше подорож більш легким і приємним.

Маленький, але потужний

Він має легку вагу, який можна порівняти з вагою трьох смартфонів. Що робить його відмінним гаджетом для повсякденного використання. Wewow Fancy важить всього 440 г, що дозволяє більше часу проводити в зйомці і не відволікатися на відпочинок або зміну руки.

Завдяки унікальній конструкції, Wewow Fancy може досягти корисного навантаження в 310 грам, яка в даний час є найвищою в категорії, без використання великих і важких двигунів, в той же час корпус залишається легким і компактним.

Мультифункціональні кнопки

З правильними тактильними відчуттями і гнучкістю настройки під себе.


Ручка Wewow Fancy має багатий набір кнопок, які ви можете використовувати для управління практично всіма функціями програми. А майже всі операції по зйомці можна зробити однією рукою. Навіть якщо додаток не встановлено, ви можете використовувати більшість кнопок на ручці. Поки Bluetooth вашого телефону підключений до Fancy, кнопки на ручці можуть керувати вашим телефоном для управління зйомкою або зупинки.

Гнучкі режими відстеження

У різних контекстах ви можете легко налаштувати чутливість руху Wewow Fancy. Три режиму відстеження можуть перемикатися тільки однією кнопкою.


1. Плавне переміщення в нормальному режимі.

2. Утримуйте кнопку тригера, щоб миттєво заблокувати оріентацію.3. Натисніть і утримуйте кнопку тригера, щоб встановити режим відстеження швидко рухомих об'єктів

Перемикання однією кнопкою між горизонтальною і вертикальною орієнтацією

Завдяки унікальній конструкції Wewow Fancy, зміна орієнтації зйомки ніколи не було таким простим і швидким.

Ви можете змінити орієнтацію як за допомогою натискання однієї кнопки (настройка в додатку), так і повернути її вручну.

Управління масштабуванням і фокусуванням

Wewow Fancy об'єднує безліч варіантів управління, включаючи настроюється кнопку слайда збоку. У додатку ви можете вільно перепризначити кнопку слайда з функцією масштабування або фокусування відповідно до ваших потреб (Управління масштабуванням, фокусуванням, відстеження особи або об'єктів).

Обертання без обмежень

Wewow Fancy використовує двигун, який можна обертати до нескінченності. При виконанні відстеження особи або об'єктів немає необхідності турбуватися про обмеження обертання. Знімайте на 360!

Додаток для смартфона

Зручне і зрозуміле з безліччю гнучких налаштувань.

Підключення зовнішнього мікрофона - знахідка для блогера!

У прекрасно знятого відео повинно бути незабутнє звучання. Ось чому Wewow Fancy як ніяка інша модель підійде для творчих людей і ідеальних результатів. Це ефективне поліпшення якості звуку для інтерв'ю, прямої трансляції.

Легкий монтаж телефону і балансування.

Унікальна конструкція - більше не потрібно зупинятися для зміни орієнтації зйомки. Натискайте одну кнопку, а смартфон залишається в колишньому положенні!

Підтримка бездротової / провідний зарядки

Wewow Fancy оснащений провідний і бездротовою зарядкою, що дозволяє знімати, не турбуючись про низький рівень заряду.

Якщо ваш телефон не підтримує бездротову зарядку, дротова зарядка Wewow Fancy також має свої унікальні особливості. Провід живлення не заважає режимам зйомки і управління пристрою.

Бездротову зарядку стандарту Qi можна активувати кнопкою під час зйомки.

потужна батарея

Час роботи до 24 годин.

Продумано до дрібниць

На додаток до унікальних захоплюючим функцій, Wewow Fancy також має багато продуманих деталей, які допомагають отримати кращий досвід використання.

На кожному моторному кронштейні є замок, який перешкоджає руху, коли пристрій складено і закрито.

Деякі мобільні телефони мають кнопки гучності або блокування на боковій частині, що може викликати проблеми при підключенні телефону і помилкові спрацьовування. Wewow Fancy ефективно вирішив це питання, створивши спеціальні ніші в кріпленні.

Тримач телефону спроектований так, щоб монтаж або демонтаж телефону не створював труднощів і здійснився без додаткових зусиль.

© Сервіс - Магазин «nora-service-market.com.ua» 2005–2022

Розробник kalensky-agency