ГОЛОВНА
Блютуз монопод Xiaomi (OR) Mi Bluetooth Selfie Stick 2 Black(LYZPG01YM/FBA4087TY/FBA4064CN)
Код: 81150
Тип подключенияBluetooth
КомплектацияСелфи-монопод˽ Руководство пользователя
ЦветЧерный
590.00 грн

Тримач Xiaomi Selfie Stick Tripod + Bluetooth, вбудований для фото (Selfie Stick Black), має широкі кути нахилу (до 270 градусів) і дозволяє зробити знімок практично з будь-якого положення. Акумулятор заряджається через роз'єм micro USB у ручці штатива.

Селфі-монопод з'єднується з мобільним телефоном через Bluetooth, що дозволяє робити знімки на відстані. Xiaomi Selfie Stick має єдину кнопку, розташовану на ручці. Пристрої легко фіксуються в утримувачі, однак існує певне обмеження за розміром. Але більш стандартні моделі, такі як iPhone 5S чудово працюють із Xiaomi Selfie Stick.

Монопод виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, а важить всього 133 г, що робить його зручнішим у використанні. Довжина монопода у складеному вигляді – 19 см, у розкладеному – 70 см.

Бездротова технологія Bluetooth 3.0 Завдяки прогумованій ручці, монопод зручно утримувати в руці. Затискач селфі-стіку має міцну, продуману конструкцію і здатний обертатися на 270 градусів, що дозволить вам зафіксувати найзабутніші кадри в компанії рідних та близьких вам людей. Поєднання монопода здійснюється за допомогою бездротової Bluetooth 3.0 технології.

Монопод має вбудований акумулятор ємністю 65 мАг. На корпусі монопода передбачено роз'єм Micro USB, а також мініатюрний світловий індикатор.

Приємна дрібниця – силіконовий шнурок на ручці пристрою, який призначений для зручного перенесення Mi Bluetooth Selfie Stick.

© Сервіс - Магазин «nora-service-market.com.ua» 2005–2022

Розробник kalensky-agency