ГОЛОВНА
Adapter Apple MagSafe 2 to Type-C 60W
Код: 80686
600.00 грн

Адаптер MagSafe 2 to USB Type-C є надійним пристроєм для підзарядки вашого MacBook у разі потреби. Потужність адаптера становить 45 Вт. Перехідник оснащений Т-подібним магнітним роз'ємом MagSafe 2, який швидко та акуратно розміщується у зарядному порту вашого ноутбука, коли ви його наблизите. За допомогою такого адаптера ви зможете заряджати MacBook із портом MagSafe 2 звичайним кабелем USB Type-C. Такий пристрій корисно мати з собою у тривалій поїздці, тим більше, що цей адаптер має дуже компактні розміри та займе багато місця у вашій сумці.


Наявність світлодіодного індикатора також можна віднести до переваг адаптера MagSafe 2. Залежно від кольору лампочки ви зможете дізнатися про процес заряджання. Червоний означає, що гарне з'єднання і ноутбук заряджається, а про закінчення зарядки буде сигналізувати зелений колір індикатора.


В адаптері MagSafe 2 to USB Type-C розробниками було передбачено захист від випадкових стрибків напруги та перегріву. У таких ситуаціях перехідник буде відключений, а це у свою чергу убезпечить його від швидкого виходу з ладу та збереже ваш ноутбук.

© Сервіс - Магазин «nora-service-market.com.ua» 2005–2022

Розробник kalensky-agency